KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13909461
nr 1390 9461
Franco Aguggiaro
(f. 1960), Italien
Oljemålning, "Natura Morta". Signerad. Olja på pannå, 38x28, yttermått inklusive ram: 66x56 cm
Franco Aguggiaro, italiensk konstnär född 1960.
måndag 12 april 2021
kl 20:14:25